Wykonanie operatu szacunkowego (wyceny trzech kompleksów) dla nieruchomości położonych w msc. Grabowiec, Obice i Lisów, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie

  • Numer postępowania 1/6/2026/SSE
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Wykonanie operatu szacunkowego (wyceny trzech kompleksów) dla nieruchomości położonych w msc. Grabowiec, Obice i Lisów, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie, zgodnie z Załącznikiem nr 1 (OPZ)
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-19 23:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-22 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-11 08:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-07 10:07

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-11 08:56 -
    icon Załącznik Nr 1 - OPZ.pdf 2026-06-11 08:56 81 KB
    icon Załącznik Nr 2 - Formularz ofertowy.pdf 2026-06-11 08:56 131 KB
    icon Załącznik Nr 3 - Wzór umowy.pdf 2026-06-11 08:56 325 KB
    icon Instrukcja Postępowania 1_6_2026_SSE.pdf 2026-06-11 08:56 244 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Tabela nr 1 - zm.pdf 2026-06-16 12:10 298 KB
    icon Tabela nr 1.pdf 2026-06-11 09:07 271 KB
    icon Odpowiedzi na pytania.pdf 2026-06-17 13:48 250 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-06-16 09:12
    Odpowiedzi na pytania 2026-06-16 14:29

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-06-29 10:59 156 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa