„Ochrona fizyczna obiektów wchodzących w skład ZZP w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie” w podziale na dwie części
- Numer postępowania IZ.263.12.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-28 08:13 | - | |||
|
|
IZ.263.12.2026 - SWZ.pdf | 2026-05-28 08:13 | 339 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc | 2026-05-28 08:13 | 102 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do SWZ - OPZ.pdf | 2026-05-28 08:13 | 988 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdf | 2026-05-28 08:13 | 326 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx | 2026-05-28 08:13 | 41 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie z art. 5k i art. 7 ust. 1.docx | 2026-05-28 08:13 | 38 KB | ||
|
|
2026-OJS101-00364088-pl-ts.pdf | 2026-05-28 08:13 | 194 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026-OJS107-00386181-pl-ts.pdf | 2026-06-05 09:50 | 196 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia oraz modyfikacja treści SWZ.pdf | 2026-06-05 09:50 | 324 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-06-10 14:12 | 577 KB |
