Wykonanie przeglądów okresowych budynków zarządzanych przez ARP S.A. Oddział w Tarnobrzegu

  • Numer postępowania IZ.264.6.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na wykonaniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2019 r. poz. 1186 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych: okresowych kontroli sprawności technicznej budynków stanowiących własność ARP S.A. zlokalizowanych w Tarnobrzegu i Stalowej Woli, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO – PARK WISŁOSAN.
    Przedmiot Umowy obejmuje również okresowe kontrole sprawności technicznej, w zakresie określonym w art. 62 ust. 1 pkt 1), pkt 2) i pkt 3) ustawy Prawo budowlane, par. 3 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów w odniesieniu do obiektów budowlanych określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącego załącznik nr 3 do Umowy.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-07 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-07 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-27 12:19
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-24 17:04

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-27 12:19 -
    icon Instrukcja Postępowania.pdf 2026-04-27 12:19 210 KB
    icon Zał nr 2 Formularz oferty.docx 2026-04-27 12:19 44 KB
    icon Zał nr 1 - Projekt Umowy.pdf 2026-04-27 12:19 331 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 06.05.2026 -Zmiana Instrukcji Postępowania.pdf 2026-05-06 08:41 164 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa