Wymiana stolarki okiennej w budynku administracyjno-socjalnym przy ul. Zakładowej 30 w Tarnobrzegu

  • Numer postępowania IZ.264.5.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Wymiana stolarki okiennej w budynku administracyjno-socjalnym przy ul. Zakładowej 30 w Tarnobrzegu. Więcej w dokumentach zamówienia
    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-12 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-12 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-22 16:37
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-06 15:53

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-22 16:37 -
    icon Instrukcja Postępowania.pdf 2026-04-22 16:37 217 KB
    icon Zał nr 2 Formularz oferty.docx 2026-04-22 16:37 35 KB
    icon Zał nr 1 - Projekt Umowy.pdf 2026-04-22 16:37 295 KB
    icon Załacznik nr 1 do OPZ - Wykaz stolarki okiennej.pdf 2026-04-22 16:37 41 KB
    icon Załacznik nr 2 do OPZ - Przedmiar robót.pdf 2026-04-22 16:37 234 KB
    icon Załącznik nr 3 do Umowy - OPZ.pdf 2026-04-22 16:37 257 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 08.05.2026 -Zmiana Instrukcji Postępowania.pdf 2026-05-08 09:33 168 KB
    icon 08.05.2026 -Odpowiedź na pytanie.pdf 2026-05-08 14:55 218 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa