Usługi całodobowej ochrony fizycznej obiektu po dawnej „Fabryce Broni” przy ul. Przemysłowej 9 w Radomiu
- Numer postępowania IZ.263.4.2026
- Typ postępowania Usługi społeczne unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-02 08:22 | - | |||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp.docx | 2026-04-02 08:22 | 31 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-04-02 08:22 | 374 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc | 2026-04-02 08:22 | 93 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy.pdf | 2026-04-02 08:22 | 381 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx | 2026-04-02 08:22 | 38 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do Projektu umowy - OPZ.pdf | 2026-04-02 08:22 | 122 KB | ||
|
|
2026-OJS065-00229369-pl.pdf | 2026-04-02 08:22 | 160 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania nr 1-9.pdf | 2026-04-08 07:29 | 216 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 10.pdf | 2026-04-09 10:33 | 201 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 11-13.pdf | 2026-04-13 14:57 | 206 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do Projektu umowy - OPZ_zmiana 13 04 2026.pdf | 2026-04-13 14:57 | 122 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 14.pdf | 2026-04-15 09:40 | 193 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja o wyborze - strona postępowania.pdf | 2026-05-19 15:55 | 568 KB |
