Usługi całodobowej ochrony fizycznej obiektu po dawnej „Fabryce Broni” przy ul. Przemysłowej 9 w Radomiu

  • Numer postępowania IZ.263.4.2026
  • Typ postępowania Usługi społeczne unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-20 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-20 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-02 08:22
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-01 10:51

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-02 08:22 -
    icon Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp.docx 2026-04-02 08:22 31 KB
    icon SWZ.pdf 2026-04-02 08:22 374 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc 2026-04-02 08:22 93 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy.pdf 2026-04-02 08:22 381 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx 2026-04-02 08:22 38 KB
    icon Zał. nr 4 do Projektu umowy - OPZ.pdf 2026-04-02 08:22 122 KB
    icon 2026-OJS065-00229369-pl.pdf 2026-04-02 08:22 160 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania nr 1-9.pdf 2026-04-08 07:29 216 KB
    icon Odpowiedź na pytanie nr 10.pdf 2026-04-09 10:33 201 KB
    icon Odpowiedź na pytanie nr 11-13.pdf 2026-04-13 14:57 206 KB
    icon Zał. nr 4 do Projektu umowy - OPZ_zmiana 13 04 2026.pdf 2026-04-13 14:57 122 KB
    icon Odpowiedź na pytanie nr 14.pdf 2026-04-15 09:40 193 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa