Świadczenie usługi sprzątania powierzchni biurowych i socjalnych w budynku zlokalizowanym w Tarnobrzegu przy ul. Zakładowej 30 – siedzibie Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu, na terenie TSSE EURO-PARK WISŁOSAN

  • Numer postępowania Z.264.1.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Świadczenie usługi sprzątania powierzchni biurowych i socjalnych w budynku zlokalizowanym w Tarnobrzegu przy ul. Zakładowej 30 – siedzibie Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu, na terenie TSSE EURO-PARK WISŁOSAN
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-05 16:48
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-10 14:51

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-05 16:48 -
    icon Instrukcja Postępowania.pdf 2026-02-05 16:48 191 KB
    icon Zał. nr 2 - Formularz oferty.docx 2026-02-05 16:48 36 KB
    icon Zał. nr 1 - Projekt Umowy.pdf 2026-02-05 16:48 719 KB
    icon Załaczniki 4-5 do projektu Umowy.xlsx 2026-02-05 16:48 30 KB
    icon Załączniki 6-10 do projektu Umowy.xlsx 2026-02-05 16:48 53 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 13.02.2026 Odpowiedzi na pytania i ZMIANA.pdf 2026-02-13 11:40 213 KB
    icon ZMIANA_! Instrukcja Postępowania.pdf 2026-02-13 11:41 191 KB
    icon ZMIANA_! Zał. nr 2 - Formularz oferty.docx 2026-02-13 11:41 35 KB
    icon ZMIANA_! Zał. nr 1 - Projekt Umowy.pdf 2026-02-13 11:41 722 KB
    icon Informacja o zawarciu umowy.pdf 2026-03-10 14:50 455 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa