Badanie sprawozdania finansowego ARP S.A., skonsolidowanego sprawozdania finansowego GK ARP i spółek z Grupy Kapitałowej ARP za lata 2027-2028

  • Numer postępowania IZ.263.4.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-15 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-15 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-16 11:12
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-16 11:12 -
    icon SWZ.pdf 2025-12-16 11:12 370 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - IPU.pdf 2025-12-16 11:12 484 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docx 2025-12-16 11:12 65 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - Zobowiązanie z art. 118.docx 2025-12-16 11:12 25 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 5k i art. 7 ust. 1.docx 2025-12-16 11:12 23 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie z art. 117.docx 2025-12-16 11:12 26 KB
    icon 2025-OJS242-00835002-pl.pdf 2025-12-16 11:12 293 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania nr 1.pdf 2026-01-08 14:00 145 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa