Usługa wsparcia do oprogramowania IBM COGNOS

  • Numer postępowania IZ.263.6.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-29

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-09 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-09 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-10 07:59
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-10 07:59 -
    icon Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 5k i art. 7 ust. 1.docx 2025-12-10 07:59 37 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx 2025-12-10 07:59 38 KB
    icon Zał. nr 1 - Projekt umowy.pdf 2025-12-10 07:59 290 KB
    icon IZ.263.6.2025 - SWZ.pdf 2025-12-10 07:59 372 KB
    icon 2025-OJS238-00819080-pl.pdf 2025-12-10 07:59 81 KB
    icon Zał. nr 2 - Formularz oferty.doc 2025-12-10 07:59 104 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Pytanie nr 1.pdf 2025-12-22 14:10 193 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa